سوالات متداول

قطعات بر روی نما رنگ آمیزی می شوند ؟

استفاده از رنگ بر روی پنل های جی اف آر سی توصیه نمی شود اما شما میتوانید با رنگ های مخصوص نما برای این امر استفاده نمایید.

نحوه اتصال قطعات جی اف آر سی به نما به چه صورت است؟

پنل های جی اف آر سی به صورت خشک بر روی نما نصب می گردد.

نحوه محاسبه قیمت قطعات نما GFRC به چه صورت می باشد؟

از آنجا که تولید پنل های جی اف آر سی سفارشی می باشد، برای قیمت گذاری دقیق نیاز به بررسی دقیق طرح و نقشه های مربوطه توسط تیم فنی مجموعه سورین به صورت کاملا سفارشی می باشد، می بایست طرح و نقشه های مربوطه توسط تیم فنی شرکت مبتکر سورین بررسی شوند و حداکثر طی 2 الی 3 روز کاری پیش فاکتور برای کارفرمایان محترم تهیه و ارسال می گردد.

قطعات نما GFRC در چه بازه ای تحویل کارفرما می شوند ؟

شرکت مبتکر بتن سورین در خصوص ظرفیت تولید مشکلی نداشته و زمان ارسال و تحویل بار طی توافقی دو طرفه، بسته به نیاز کارفرمایان محترم در زمان عقد قرار به اطلاع ایشان می رسد.

امکان تولید قطعات نما GFRC در چه ابعادی وجود دارد ؟

تولید قطعات جی آر سی به صورت کاملا سفارشی می باشد و تقریبا محدودیتی در این خصوص وجود ندارد. مجموعه سورین دانش فنی، تجهیزات و زیرساخت تولید قطعات کوچک تا لارج پنل ها را دارد.

امکان نصب و اجرای قطعات نما GFRC در شهرستان وجود دارد؟

بله، امکان اجرا و نصب قطعات در شهرستان و کشورهای همسایه نیز وجود دارد، همچنان که مجموعه سورین در کشورهای عراق، عمان و اکثر شهرهای ایران پروژه انجام شده و یا در حال اجرا دارد.

امکان تولید قطعات نما GFRC برای گنبد و اشکال پیچیده وجود دارد؟

بله، امکان تولید قطعات به صورت تخت، منحنی ، پارامتریک و سه بعدی وجود دارد. بر همین اساس می توان از قابلیت ساخت قطعات کرو برای تولید قطاع های گنبد استفاده نمود. مجموعه سورین نیز چندین پروژه گنبد را در داخل و خارج از کشور اجرا کرده است.

تفاوت پنل نما جی آر سی با پنل نما جی اف آر سی در چیست ؟

GFRC ( Glass Fiber Reinforced Concrete) GRC ( Glass Reinforced Concrete) جی آر سی و جی اف آر سی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند، در دستورالعمل ها و مقالات علمی استفاده از هر دو اسم متداول و رایج می باشد.

امکان اجرای نمای جی آر سی بر روی اسکلت فلزی و بتنی وجود دارد؟

بله، امکان اجرای زیرسازی قطعات جی آر سی برای ساختمان های با اسکلت فولادی و بتن آرمه وجود دارد، مجموعه سورین مطابق با شرایط هر پروژه ای زیرسازی مربوط به آن پروژه را طراحی می نماید.